VJ0805Y105KXQTW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1757-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1757-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1757-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805Y105KXQTW1BC
תיאור
CAP CER 1UF 10V X7R 0805 SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 10V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0805Y105KXQTW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%