LT1963AEQ-3.3#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT1963AEQ-3.3#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1963AEQ-3.3#PBF
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DDPAK-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A 5‏-DDPAK‏
מודלים EDA/CAD
LT1963AEQ-3.3#PBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1.5 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
120 mA
אריזה
צינור
PSRR
63dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
6‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (5‏ מוליכים + לשונית), BA‏263‏-TO‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V