VJ1206A101FXACW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ1206A101FXACW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ1206A101FXACW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ1206A101FXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1206A101FXACW1BC
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ1206A101FXACW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±1%