VJ1210A102JXGAT5Z
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1036-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1036-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1036-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1210A102JXGAT5Z
תיאור
CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 1000V (1kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VJ1210A102JXGAT5Z דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%