ACASA1001S1002P1AT
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1018-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1018-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1018-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACASA1001S1002P1AT
תיאור
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k, 10k Ohm ±0.1% 125mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACASA1001S1002P1AT דגמים
קטגוריה
מספר פינים
8
יצרן
Vishay
הספק לרכיב
125mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג מעגל
מבודד
הרשאה
AEC-Q200
התנגדות (Ohms)
1k, 10k
יישומים
מחלק מתח (תואם TCR)
טולרנס
±0.1%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הנגדים
4
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
יחס תיאום נגדים
±0.05%
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
סחיפת יחס-נגדים
±15ppm/°C