ACASA1002S5002P100
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1029-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1029-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1029-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACASA1002S5002P100
תיאור
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206
תיאור מפורט
10k, 50k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מודלים EDA/CAD
ACASA1002S5002P100 דגמים
קטגוריה
סחיפת יחס-נגדים
±15ppm/°C
הספק לרכיב
100mW
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות (Ohms)
10k, 50k
טולרנס
±0.1%
יחס תיאום נגדים
±0.05%