ACASN1001S1001P1AT
מק"ט מוצר של DigiKey
749-1042-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-1042-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-1042-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACASN1001S1001P1AT
תיאור
RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm ±0.1% 125mW הספק לרכיב מבודד 2 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C 0606, קמור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACASN1001S1001P1AT דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
הספק לרכיב
125mW
יצרן
Vishay
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג מעגל
מבודד
יישומים
מחלק מתח (תואם TCR)
התנגדות (Ohms)
1k
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±0.1%
מארז‏ / תיבה
0606, קמור
מספר הנגדים
2
מארז ההתקן של הספק
0606
יחס תיאום נגדים
±0.05%
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
סחיפת יחס-נגדים
±15ppm/°C