MCT0603MD1000BP100
מק"ט מוצר של DigiKey
MCT0603-100-MBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MCT0603-100-MBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MCT0603-100-MBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCT0603MD1000BP100
תיאור
RES 100 OHM 0.1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MCT0603MD1000BP100 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C