MMA02040C1004FB000
מק"ט מוצר של DigiKey
749-MMA02040C1004FB000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
749-MMA02040C1004FB000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
749-MMA02040C1004FB000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA02040C1004FB000
תיאור
RES 1M OHM 1% 2/5W MELF 0204
תיאור מפורט
1 MOhms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMA02040C1004FB000 דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C