MMA0204MC1004FB300
מק"ט מוצר של DigiKey
MMA-1.0MCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMA-1.0MCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMA-1.0MCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA0204MC1004FB300
תיאור
RES SMD 1M OHM 1% 0.4W MELF
תיאור מפורט
1 MOhms ±1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מתח גבוה ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMA0204MC1004FB300 דגמים
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C