MMA02040D1002BB300
מק"ט מוצר של DigiKey
MMA-10.0KETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMA-10.0KECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMA-10.0KEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMA02040D1002BB300
תיאור
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 0204
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, FireWire, i.LINK מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
MMA02040D1002BB300 דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C