MMB02070D1782BB200 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
17.8 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
MMB02070D1782BB200
מק"ט מוצר של DigiKey
MMB02070D1782BB200-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB02070D1782BB200
תיאור
RES 17.8KOHM 0.1% 2/5W MELF 0207
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MMB02070D1782BB200 דגמים
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C