MMB02070D1782BB700 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
17.8 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב IEEE 1394a-2000, OHCI, Firewire™, i.™Link מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MMB02070D1782BB700
מק"ט מוצר של DigiKey
749-MMB02070D1782BB700TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMB02070D1782BB700
תיאור
MMB 0207-25 0.1% B7 17K8
תיאור מפורט
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C