Y0078500R000B0L זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
500 Ohms ±0.1% 0.3W נגדי חור מעבר רדיאלי עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Y0078500R000B0L
מק"ט מוצר של DigiKey
Y0078500R000B0L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y0078500R000B0L
תיאור
RES 500 OHM .3W .1% RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
Y0078500R000B0L דגמים
מקדם טמפרטורה
0.0ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C