Y0078500R00B9L זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Y0078500R00B9L
מק"ט מוצר של DigiKey
Y0078500R00B9L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y0078500R00B9L
תיאור
RES 500 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
תיאור מפורט
500 Ohms ±0.1% 0.3W נגדי חור מעבר רדיאלי עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
מקדם טמפרטורה
0.0ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C