Y14880R00500F9R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 0.005 OHM 1% 3W 3637 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 28 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 5 mOhms ±1% 3W נגד שבב לא-סטנדרטי חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | Y14880R00500F9R דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים חישת זרם, עמיד לחות |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±15ppm/°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 170°C |