0603B104J500CT
מק"ט מוצר של DigiKey
1292-1391-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1292-1391-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1292-1391-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603B104J500CT
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0603B104J500CT דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%