0603N102F500CT אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 47,682
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 26,339
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
YAGEO
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
1000 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)