0603N180F500CT
מק"ט מוצר של DigiKey
1292-1492-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1292-1492-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1292-1492-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603N180F500CT
תיאור
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0603N180F500CT דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±1%