BTA212B-600B,118 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 355
קיים במלאי: 445
קיים במלאי: 218
קיים במלאי: 500
TRIAC סטנדרטי 600 V 12 A הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BTA212B-600B,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1740-1327-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA212B-600B,118
תיאור
TRIAC 600V 12A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
יצרן
WeEn Semiconductors
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
60 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
125°C (TJ)
סוג טריאק
סטנדרטי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
12 A
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
95A, 105A