BTA216X-600B,127 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
STMicroelectronics
קיים במלאי: 22
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 2,904
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 631
TRIAC סטנדרטי 600 V 16 A חור מעבר ‎TO-220F‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BTA216X-600B,127
מק"ט מוצר של DigiKey
BTA216X-600B,127-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA216X-600B,127
תיאור
TRIAC 600V 16A TO220F
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
60 mA
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
125°C (TJ)
סוג טריאק
סטנדרטי
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
TO-220-3 מארז מלא‏, לשונית מבודדת
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
16 A
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220F‎
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
140A, 150A