Q6016LH6 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 15,567
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 17,766
גיליון נתונים
קיים במלאי: 433
קיים במלאי: 770
WeEn Semiconductors
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 16 A חור מעבר TO‏-220 לשונית מבודדת
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Q6016LH6
מק"ט מוצר של DigiKey
Q6016LH6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q6016LH6
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
80 mA
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
70 mA
אריזה
בתפזורת
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
TO-220-3 לשונית מבודדת
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
16 A
מארז ההתקן של הספק
TO‏-220 לשונית מבודדת
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
167A, 200A