BTA416Y-600B,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1740-1139-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA416Y-600B,127
תיאור
TRIAC 600V 16A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
יצרן
WeEn Semiconductors
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
60 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סוג טריאק
סטנדרטי
מתח - מצב מופסק
600 V
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
16 A
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
160A, 176A