WNSC2D1012006Q אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 9,401
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 910
גיליון נתונים
קיים במלאי: 998
דיודות 1200 V 10A חור מעבר TO-220AC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-220-2
WNSC2D1012006Q
מק"ט מוצר של DigiKey
1740-WNSC2D1012006Q-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WNSC2D1012006Q
תיאור
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
0 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1200 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
481pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1200 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.6 V @ 10 A