XP10TN135N
מק"ט מוצר של DigiKey
5048-XP10TN135NTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5048-XP10TN135NCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5048-XP10TN135NDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XP10TN135N
תיאור
MOSFET N-CH 100V 2.1A 3A SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 2.1A (Ta), 3A (Tc) 1.38W (Ta) הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏135‏, A‏2‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
20 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
980 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.38W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V