1.5KE82CA/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
גיליון נתונים
113V מלחץ 13.5A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1.5KE82CA/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-1.5KE82CA/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE82CA/TR13
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
113V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.5A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
70.1V
מתח - פריצה (מינ')
77.9V