AF0603FR-0749R9L
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AF0603FR-0749R9LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AF0603FR-0749R9LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AF0603FR-0749R9LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AF0603FR-0749R9L
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AF0603FR-0749R9L דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C