AHA50AJB-1R6
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AHA50AJB-1R6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AHA50AJB-1R6
תיאור
RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.6 OHM 1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.6 Ohms ±5% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
בתפזורת
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.969‏ אינץ' x‏ רוחב 1.142‏ אינץ' (50.00 מ"מ x‏ 29.00‏ מ"מ)
התנגדות
1.6 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.650‏ אינץ' (16.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
50W