CA0612KRX7R9BB102
מק"ט מוצר של DigiKey
311-2073-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-2073-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-2073-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CA0612KRX7R9BB102
תיאור
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0612
תיאור מפורט
1000pF מבודד קבל 4 מערך 50 V ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CA0612KRX7R9BB102 דגמים
קיבוליות
1000pF
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
50 V