CA0612KRX7R9BB104
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CA0612KRX7R9BB104TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CA0612KRX7R9BB104CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CA0612KRX7R9BB104DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CA0612KRX7R9BB104
תיאור
CAP ARRAY 0.1UF 50V X7R 0612
תיאור מפורט
0.1µF מבודד קבל 4 מערך 50 V ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
0.1µF
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
50 V