CFR-25JB-52-1K8
מק"ט מוצר של DigiKey
1.8KQBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFR-25JB-52-1K8
תיאור
RES 1.8K OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFR-25JB-52-1K8 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎-500/ +350ppm/°C‎
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C