ERJ-6GEYJ182V
מק"ט מוצר של DigiKey
P1.8KATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P1.8KACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P1.8KADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-6GEYJ182V
תיאור
RES SMD 1.8K OHM 5% 1/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-6GEYJ182V דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C