SMCJ26A/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMCJ26A/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMCJ26A/TR7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMCJ26A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ26A/TR7
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ35.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.7A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מתח - פריצה (מינ')
28.9V