SMD1206B010TF/60 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Thinking Electronics
קיים במלאי: 8,792
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 50,172
גיליון נתונים
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 100 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMD1206B010TF/60
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMD1206B010TF/60TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMD1206B010TF/60CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMD1206B010TF/60DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMD1206B010TF/60
תיאור
PPTC 1206 60V 0.1A 0.6W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן עד לניתוק
1 s
יצרן
YAGEO
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
1.6 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
15 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.062‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.58‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
עובי (מרבי)
זרם - ניתוק (It)
250 mA
סוכנות הרשאות
cUL, TUV, UL
זרם - מקס'
100 A