YC164-FR-07100RL
מק"ט מוצר של DigiKey
YC164F-100TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YC164F-100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YC164F-100DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YC164-FR-07100RL
תיאור
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohm ±1% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
YC164-FR-07100RL דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
YAGEO
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
DDRAM, SDRAM
סוג מעגל
מבודד
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות (Ohms)
100
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
טולרנס
±1%
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
מספר הנגדים
4
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
מספר פינים
8
מספר מוצר בסיס
הספק לרכיב
62.5mW