YC164-FR-0710KL אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 16,667
גיליון נתונים
10k Ohm ±1% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים, מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
YC164-FR-0710KL
מק"ט מוצר של DigiKey
13-YC164-FR-0710KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-YC164-FR-0710KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-YC164-FR-0710KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YC164-FR-0710KL
תיאור
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
YC164-FR-0710KL דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
התנגדות (Ohms)
10k
טולרנס
±1%
הספק לרכיב
62.5mW