YC164-JR-0710RL
מק"ט מוצר של DigiKey
YC164J-10TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YC164J-10CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YC164J-10DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YC164-JR-0710RL
תיאור
RES ARRAY 4 RES 10 OHM 1206
תיאור מפורט
10 Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מודלים EDA/CAD
YC164-JR-0710RL דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
התנגדות (Ohms)
10
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
הספק לרכיב
62.5mW