YC164-JR-075K1L
מק"ט מוצר של DigiKey
YC164J-5.1KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YC164J-5.1KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YC164J-5.1KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YC164-JR-075K1L
תיאור
RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206
תיאור מפורט
5.1k Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מודלים EDA/CAD
YC164-JR-075K1L דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
התנגדות (Ohms)
5.1k
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
הספק לרכיב
62.5mW