8M20P2/49SMT
מק"ט מוצר של DigiKey
3155-8M20P2/49SMTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3155-8M20P2/49SMTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3155-8M20P2/49SMTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8M20P2/49SMT
תיאור
CRYSTAL 8MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±30ppm גבישים 20pF 80 Ohms HC-49/US
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
8M20P2/49SMT דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
8 MHz
מארז ההתקן של הספק
HC-49/US
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm