תוכניות איכות

Digi-Key עובדת קשה כדי לשפר את הביצועים העסקיים שלנו ולהגדיל את יכולת הצמיחה והרווחיות הכוללת של התעשייה. בין היתר, אנו מתמקדים בעקביות בגופי ההרשאה וההסמכה המסייעים לנו להתקדם לקראת שיפור זה; ובו בזמן תוך מתן כלים ועקיבות לכל הלקוחות הסופיים, כך שתדעו בדיוק את ביצועי הרכיבים שנרכשו מאיתנו. אנא עיינו בהמשך בפרטים הנוספים על ניצול שירות הערך-המוסף הזה ש- Digi-Key מספקת לכם ללא עלות נוספת עבורכם.

אייקון אישורים

הרשאות

תקנות ואישורי בטיחות הם חשובים מאד בתעשיית האלקטרוניקה ו- Digi-Key עובדת קשה כדי להשיג, לתחזק ולשמור את הסטנדרטים הגבוהים ביותר. המשמעות היא עבודה עם ארגונים רבים כדי לאמת שאנו מספקים בעקביות את המוצרים והשירותים האיכותיים ביותר ללקוחותינו.

כספקית הרכיבים האלקטרוניים המועדפת ביותר בעולם, Digi-Key Corporation מספקת ללקוחות רכיבים מקוריים באיכות הגבוהה ביותר והמגובים באחריות היצרן. אנו מאשרים כי Digi-Key היא חברה בארגונים ECIA ‏(Electronic Component Industry Association), ‏ CEDA‏ (China Electronics Distributor Alliance) ו- ECSN ‏(Electronic Component Supply Network) ועומדת בכל מחויביותיה כלפיהם. אנו מורשים לתקני ISO 9001:2015‏, ISO 14001:2015 ו- ANSI/ESD S20.20.

הורדת הרשאה


מכון התקנים האמריקאי הלאומי (ANSI)/פריקה אלקטרוסטטית (ESD‏) - Digi-Key Electronics מפעילה מערכת ניהול איכות התואמת לדרישות S20.20-2014‏ ANSI/ESD עבור תחומי ההרשאה הבאים: טיפול, בדיקות איכות, אחסון, אריזה ומשלוח של רכיבי אלקטרוניקה.

הורדת הרשאה


תוכנית ההרשאה למניעת זיופים (CAAP) - אישור זה ניתן ומוענק על ידי הרשות של Counterfeit Avoidance Accreditation Program‏ (CAAP). אישור זה מייצג תאימות והכרה בהרשאה עבור שירותים ספציפיים, כמפורט ב- www.eAuditNet.com ברשימת היצרנים המורשים (QML), לפי הגרסה שהיתה בתוקף בזמן הביקורת על פסיקה 234133 של ה- CBSA למפיצים: פסיקה אודות סטטוס ההיטל של ‎102-1488-ND TRS# 234133 BN# 895173490RM0001 של חטיבת תאימות הסחר של קנדה, סוכנות שירותי הגבול של קנדה (CBSA).

הורדת הרשאה


Canadian International Trade Tribunal‏ (CITT) - ממצאי היצף שוק (Dumping) וסבסוד

חקירה מס' NQ-2008-003 שיחולי אלומיניום

הורדת ממצאים


Digi-Key Corporation מפעילה מערכת ניהול איכות העומדת בדרישות תקן ISO (הארגון הבינלאומי לתקינה) 9001:2015 עבור תחומי ההרשאה הבאים: רכישה, אחסנה והפצה של רכיבי אלקטרוניקה ומוצרי מחשב ליצרני ציוד מקורי (OEM) ו/או מפרטי לקוחות; כולל תמיכה טכנית ותהליכי ערך-מוסף.

הורדת הרשאה


Digi-Key Corporation מפעילה מערכת ניהול איכות הסביבה העומדת בדרישות תקן ISO (הארגון הבינלאומי לתקינה) 14001:2015 עבור תחומי ההרשאה הבאים: רכישה, אחסנה והפצה של רכיבי אלקטרוניקה ומוצרי מחשב ליצרני ציוד מקורי (OEM) ו/או מפרטי לקוחות.

הורדת הרשאה


אייקון עקיבות

עקיבות

העקיבות יכולה לעזור לספק תובנה ברורה אודות השלבים השונים בתהליך הייצור. לקוחותינו משתמשים באופן קבוע במידע שאנו מספקים כדי לשפר תהליכים, לתמוך באיתור פגמים, לסייע ברגולציה ובציות ולהגן על התקינות והמוניטין של המותגים שלהם. אנא עיינו בפרטים הבאים בנוגע למאפייני העקיבות שאנו מציעים ללקוחותינו.

אנו מצייתים למפרטי הברקודים של ECIA (איגוד תעשיית רכיבי האלקטרוניקה) ככל האפשר. הברקוד (Barcode או Bar Code) הוא שיטה לייצוג נתונים בצורה ויזואלית עבור קריאת-מכונה. Digi-Key משתמשת בשני סוגים שונים של ברקודים, ברקודים 1D (חד-ממדיים) המכילים פרטים בהיקף של 20-25 תווים, וברקודים 2D (דו-ממדיים) היכולים להכיל למעלה מ- 2,000 תווים. ל- ECIA יש פרטים נוספים על טכנולוגיית ברקודים 2D באתר האינטרנט שלהם, ecianow.org. הברקודים יכולים להכיל פרטים על המוצר כגון מדינת המקור, קודי התאריך ומספרי האצווה.


בהתאם לנדרש על ידי הלקוחות, Digi-Key יכולה לכלול מספר פורמטים אחרים עבור ברקודים מותאמים-במיוחד. אנא פנו ל- ברקודים מותאמים-במיוחד לפרטים נוספים אודות שירות ערך מוסף זה.


מספרים אלו מזהים מתי ייצרו את הרכיב. הם מיועדים למטרות בקרת איכות ועקיבה של הייצור של המפעל. ראו להלן לפרטים נוספים על משמעותם הספציפית:

  • קודי תאריך: קודי תאריך הם נקודת הייחוס למעקב אחר מוצר חזרה ליצרן. לעיתים קוד התאריך מציין מתי יוצר החלק, אך לא תמיד, תלוי ביצרן.
  • קוד אצווה: קוד אצווה הוא מספר אצווה המציין קבוצת חלקים שיוצרו על ידי היצרן במהלך פרק זמן מוגדר. הם לרוב מותאמים לסוגים ספציפיים של עסקים ומוצרים, כשהמשמעות היא שליצרנים שונים יש כללים משלהם הנוגעים לאופן פירושם. Digi-Key עובדת קשה כדי ליצור שקיפות סביב תהליך זה.

המדינה בה יוצר החלק. הנתונים הנדרשים כוללים את הקוד בן שני התווים מרשימת קודי המדינות לפי תקן ISO 3166.


אישור תאימות, או CoC, מוצא על ידי הצד המורשה או המדינות ומצהיר על כך שהמוצר עומד בתקנים או במפרטים הנדרשים. את ה- CoC‏ יכול הקונה לבקש כדי להבטיח שהמוצר המיוצר נבדק ועומד בקריטריונים שנקבעו בתוך המפרט ובדרישות הטכניות והבטיחותיות גם יחד, או שזוהי דרישה מנדטורית כמוגדר בתקנות ובחוקי המדינה עבור מוצרים מסוימים, כגון התקני Bluetooth הנמכרים בארה"ב.


אייקון שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

אם היצרן פרסם את ה- CoC, נשמח לספק לכם אותו. במועד הזמנתכם אנא הוסיפו את הבקשה ל- CoC של היצרן בהערות להזמנה.


חברת Digi-Key מודעת ותומכת בהנחיות RoHS2 2011/65/EU של האיחוד האירופי. לפרטים נוספים בקרו בדף יוזמת איכות הסביבה שלנו. מוצרים תואמי RoHS מצוינים על דפי המוצרים.


אנא שלחו את בקשותיכם לסקר ולהרשאה לצוות התמיכה שלנו.