איכות הסביבה אצל Digi-Key - שימור, חינוך והפחתת פסולת

דבר הנשיא

כמעסיק גדול בצפון-מערב מינסוטה, חברת Digi-Key הייתה תמיד ערה להשפעה אפשרית על המשאבים המשותפים ולכן לאחריות הכרוכה בשמירה על איכות הסביבה. עם המשך צמיחתה של Digi-Key, המחויבות שלנו היא להקטין למינימום את ההשפעה של הפעילות העסקית שלנו על איכות הסביבה תוך המשך מתן שירות הלקוחות הטוב ביותר בתעשייה.

Dave Doherty
נשיא, Digi-Key Electronics

 

מדיניות איכות הסביבה / הצהרת כוונות

חברת Digi-Key מחויבת להפחית למינימום את ההשפעה של הפעילות שלה על איכות הסביבה ולציית לכל החוקים והתקנות הבינלאומיים ואלו של ארה"ב הישימים והרלוונטיים לאיכות הסביבה. בכדי להשיג זאת, חברת Digi-Key תקיים מערכת ניהול איכות סביבה אשר:

 • תכלול מאמצים למקסם את יעילות הניצול של משאבי החברה, למנוע זיהום ולהפחית פסולת.
 • תגביר את המודעות לאיכות הסביבה בקרב לקוחות, ספקים ועובדים.
 • תיתמך ותבוקר שנתית על ידי ההנהלה הבכירה.
 • תנטר ותבטיח עמידה בכל החוקים והתקנות הבינלאומיים ואלו של ארה"ב.
 • תזהה ותנטר אמות מידה חיוניות לאיכות הסביבה.
 • תספק שיפור מתמיד.

תכנית "הספל הירוק"

כחלק מהמאמצים הנמשכים של Digi-Key להפחתת השימוש בפלסטיק, יזמנו את "תכנית הספל" לעובדים חדשים. כל עובד מקבל ספל חדש כשהוא מתחיל את הקריירה שלו אצל Digi-Key. כל חדר מנוחה מצויד במספר מכשירי קרח ומים. במקום לרכוש בקבוק מים, יש לעובדים אפשרות למלא את הספל שלהם עם מים או קפה מבלי להשתמש בבקבוק פלסטיק או בכוס חד-פעמית. עם 3,300 עובדים, זוהי כמות משמעותית של פלסטיק וסטירופואם (קלקר) שאינה מגיעה למזבלות.

הצהרת RoHS

איקון RoHS

חברת Digi-Key מודעת ותומכת בהנחיות RoHS2 2011/65/EU של האיחוד האירופי. כמפיצה מורשית, חברת Digi-Key יכולה לספק מידע ותיעוד המובא לידיעתנו על ידי היצרנים ביחס לתכולת החומרים במוצרים שאנו מוכרים או בתהליך המשמש לייצור מוצרים אלו.

חברת Digi-Key תציג את סטטוס RoHS באתר האינטרנט, בהצעות המחיר, ברשימות האריזה ובחשבוניות שלנו. אנו גם מציעים כלי אימות RoHS אשר ניתן להשתמש בו לקבלת סטטוס RoHS של חלק יחיד או של מספר חלקים.

חלק זה תואם RoHS.תואמי RoHS - חלקים אלו תואמים להנחיית RoHS‏ 2011/65‎/EU‏ - כולל חלקים שהם תואמים תחת פטור כחלק מההנחיות.

חלק זה אינו תואם RoHS.חלקים שאינם תואמי RoHS - חלקים אלו אינם תואמים להנחיית 2011/65‎/EU‏.

RoHS BYEX & RoHS N/A - חלקים אלו אינם כפופים להנחיית RoHS מאחר והם מחוץ לתחום ההנחייה. אלו כוללים את מרבית הסוללות, כלים וערכות/לוחות פיתוח/הערכה.

החל מ- 1 בינואר 2013, מוצרים הרשומים במערכת שלנו כתואמי RoHS הם תואמים להנחיות RoHS 2011/65/EU, לפי מיטב ידיעתנו. מידע על סטטוס RoHS המסופק על ידי Digi-Key מבוסס אך ורק על המידע שמתקבל מהיצרן. חברת Digi-Key איננה אחראית לדיוק של מידע זה.

חברת Digi-Key מפיצה מגוון רחב ביותר של מוצרים, כולל תואמי RoHS ושאינם תואמי RoHS.

לקוחות חייבים למלא תפקיד פעיל בהבנת התאימות הסביבתית של המוצרים ולבחור את המוצרים בהתאם.

לקבלת מידע נוסף ביחס להנחיות RoHS2, אנא פנה לאתר האינטרנט של הנציבות האירופית.

אנא הפנה שאלות ספציפיות ביחס ל- RoHS2 אל Environmental@DigiKey.com

הצהרת REACH

חברת Digi-Key מודעת ותומכת בתקנות REACH ‏(EC No 1907/2006‏) של האיחוד האירופי. כמפיצה מורשית, חברת Digi-Key יכולה לספק מידע ותיעוד המובא לידיעתנו על ידי היצרנים ביחס לתכולת החומרים במוצרים שאנו מוכרים או בתהליך המשמש לייצור מוצרים אלו.

אנו סוקרים באופן פעיל את הספקים שלנו כדי להיות מודעים לתאימות שלהם עם תקנות REACH.

חברת Digi-Key תציג איקונים ותאריכי סטטוס REACH כדי לציין עם איזה עדכון SVHC (חומר עם חשש גבוה ביותר) זוהה המוצר כתואם. האיקונים וההסברים של סטטוסי REACH מוסברים להלן. תאריך סטטוס לצד האיקון יצויין במידה וישים. מידע על סטטוס REACH המסופק על ידי Digi-Key מבוסס אך ורק על המידע שמתקבל מהיצרן. חברת Digi-Key איננה אחראית לדיוק של מידע זה.

לא-מושפע REACHאינם מושפעי REACH - מוצרים אלו והאריזות שלהם אינם מכילים כל חומר שהוא עם חשש גבוה (SVHC) כמוגדר על ידי סוכנות הכימיקלים האירופית (ECHA).

מושפע REACHמושפעי REACH - מוצרים אלו כוללים חומרים שהם עם חשש גבוה (SVHC) כמוגדר על ידי סוכנות הכימיקלים האירופית (ECHA) והם עשויים לדרוש שיקול דעת מיוחד טרם הזמנתם.

REACH לא-ישים - המוצרים עדיין לא קוטלגו עבור סטטוס REACH.

חברת Digi-Key מפיצה מגוון רחב ביותר של מוצרים, ולא כל המוצרים שאנו מוכרים הם בעלי סטטוס REACH בשלב זה.

לקוחות חייבים למלא תפקיד פעיל בהבנת התאימות הסביבתית של המוצרים ולבחור את המוצרים בהתאם.

למידע נוסף ביחס לתקנות REACH, אנא פנה לאתר האינטרנט של ECHA.

אנא הפנה שאלות ספציפיות ביחס ל-REACH אל Environmental@DigiKey.com

California Proposition 65

חברת Digi-Key מודעת לעדכון לתקנת CA Prop 65 שתיכנס לתוקפה באוגוסט 2018. אנו בודקים כעת את התקנות המעודכנות ועובדים עם שרשרת ההספקה שלנו כדי להבטיח את המשך עמידתנו בכל התקנות הרלוונטיות של CA Prop 65.

חברת Digi-Key תמשיך להעביר את כל המידע וההתרעות של CA Prop 65 שהיצרנים מספקים לנו, תוך עמידה בתקנה הנוכחית של CA Prop 65.

פרטים נוספים לגבי CA Prop 65 ניתן למצוא ב-: /https://www.p65warnings.ca.gov

אנא הפנו שאלות ספציפיות לגבי California Proposition 65 אל Environmental@DigiKey.com

צמצום קטלוגים

תמונת קטלוג Digi-Key

באפריל 2010, חברת Digi-Key קיבלה את ההחלטה להפסיק את ייצור קטלוג הנייר. בשנת 2008, חברת Digi-Key הדפיסה 4.5 מיליון קטלוגים. עם lbs‏ 4.5 לכל קטלוג, החיסכון התבטא ב- lbs‏ 20,250,000 נייר ובכך הופחתה צריכת העצים ב- 172,000 כל שנה. במקום קטלוג הנייר, אנו מציעים כעת את הקטלוג המקוון והידידותי-למשתמש שלנו. הקטלוג המקוון מעודכן מידי יום ומספק ללקוחותינו גישה מעודכנת למוצרים האחרונים הזמינים אצל Digi-Key.

אריזות חכמות/אריזות ידידותיות לסביבה

קופסת משלוח של Digi-Key

בשנת 2008, חברת Digi-Key עבדה כדי להתמודד עם אתגרים הקשורים בגידול בלתי יאמן בעסקים, אתגרים נהדרים להתברך בהם, אבל כאלה שהיה חשוב לעמוד בהם. אחד מהאתגרים האלה היה גודל האריזה. גודל הקופסה המקובל ביותר היה 9‎ x 9 x 4 אינץ'. גודל זה התאים בערך ל- 65% מההזמנות שלנו, סיפק הגנת אריזה טובה ונהנה מתדירות תלונות קרובה לאפס. מכל מקום, היו תהיות באשר ליכולתנו להקטין את הגודל פעם נוספת ועדיין לשמור על שלמות החבילה, תדירות תלונות נמוכה ושביעות רצון הלקוחות.

תמונת מיחזור

התשובה הייתה חיובית. בעבודה משותפת עם ספק הקרטון הגלי שלנו, הצלחנו ליצור קופסה שמתאימה למשלוח לכל מקום בעולם, עדיין שמרנו על אותו חוזק אריזה, אך גם הקטנו את הממדים ל-"‎9" x 9" x 2. זהו ניצחון רב-צדדי מאחר ויכולנו להגדיל את צפיפות האריזות אצל חברות התובלה שלנו ב- 40%, תוך הפחתת מספר המטוסים והמשאיות הנדרש להובלת 13,000 האריזות שאנו שולחים בכל יום. כפונקציה של תכנון מחדש זה, התאפשר גם לשלב בקופסה כמות גדולה יותר של חומר ממוחזר, דבר שזיכה אותנו באישור Sustainable Forestry Initiative‏ (SFI) מבלי להקריב את איכות הקופסה. הניצחון הגדול ביותר שהושג מהקטנה זו היה החיסכון שיכולנו להעביר לכל הלקוחות שלנו הזקוקים לשירות אווירי או בינלאומי, על ידי הקטנת הגודל הטיפוסי מגורם משקל נפחי של lbs‏ 2 עד כדי 1‎ lb.

איקון יערנות

חברת Digi-Key גם משתמשת במוצר הנקרא Geami‏ להגנת האריזה הפנימית שלנו. Geami הוא פתרון אריזה הגנתי בר-קיימא הניתן למיחזור ב- 100%, מתפרק, מתכלה ומאושר SFI גם כן.

המרוויחים מיוזמה זו היו הלקוחות שלנו והסביבה גם יחד, ו- Digi-Key תמשיך לשפר את יעילותה ואת המודעות הסביבתית שלה.

הצהרת מינרלים מאזורי עימות

חברת Digi-Key מודעת לחוק הגנת הצרכן של Dodd-Frank‏, פרק 1502, ביחס למינרלים מאזורי עימות. מינרלים מאזורי עימות כוללים את המינרלים הבאים שמקורם הוא ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו (DRC) והמדינות שסביבה:

 • קאסרייט (בדיל)
 • קולומבייט-טאנטאלייט (טנטלום)
 • וולפרמייט (טונגסטן)
 • זהב

כמפיצה מורשית אנו יכולים לספק את הטפסים לדיווח על מינרלים מאזורי עימות (CMRT‏ ,Conflict Mineral Reporting Templates) של יוזמת מינרלים אחראיים (RMI‏ ,Responsible Minerals Initiative) כאשר היצרנים מעמידים אותם לרשותנו.

חברת Digi-Key אינה יכולה להעלות כל טענה שהיא לגבי מוצר שייצרה חברה אחרת או לקבל את הרשאת RMI CMRT.

קישורים לטופסי CMRT מהחברות החברות ב- ECIA ניתן למצוא ב-: https://www.ecianow.org/industry-issues/conflict-materials/member-company-information

אנא הפנו שאלות ספציפיות בנושא מינרלים מאזורי עימות אל Environmental@DigiKey.com.

כספית

כמפיצה מורשית, חברת Digi-Key יכולה לספק מידע ותיעוד המובא לידיעתנו על ידי היצרנים ביחס לתכולת החומרים במוצרים שאנו מוכרים או בתהליך המשמש לייצור מוצרים אלו.

חברת Digi-Key אינה מוסיפה או חושפת את המוצרים שאנו מוכרים לכספית במתכוון.

חברת Digi-Key אכן מחזיקה חומרים המכילים כספית, ומוצרים אלו מצוינים כ"מכילים כספית" באתר האינטרנט, בהצעות המחיר, ברשימות האריזה ובחשבוניות שלנו, הכוללים הערה ביחס לסילוק הנכון.

אנא הפנו שאלות ספציפיות בנושא מינרלים מאזורי עימות אל Environmental@DigiKey.com.

הצהרת הרכב החומרים

כמפיצה מורשית, חברת Digi-Key יכולה לספק מידע ותיעוד המובא לידיעתנו על ידי היצרנים ביחס לתכולת החומרים במוצרים שאנו מוכרים או בתהליך המשמש לייצור מוצרים אלו.

דוגמאות של מידע על הרכב החומרים כוללים:
 • הצהרות מלאות על הרכב החומרים
 • יסודות נדירים
 • הלוגן
 • לאטקס
 • זרחן אדום
 • אסבסט

אנא הפנה שאלות ספציפיות ביחס להרכב החומרים אל Environmental@DigiKey.com