SA39-11SRWA פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Kingbright
קיים במלאי: 1,110
גיליון נתונים
דומים
LITEON
קיים במלאי: 609
גיליון נתונים
מודולי תצוגה - LED‏, תווים וספרות אדום 7-קטעים 1 תו אנודה משותפת 1.85V 20mA גובה 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' x‏ עומק 0.276‏ אינץ' (13.00‏ מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ) ‎10-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SA39-11SRWA
מק"ט מוצר של DigiKey
754-1690-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SA39-11SRWA
תיאור
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL RED 10DIP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SA39-11SRWA דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
הצגת ערכים ריקים
קטגוריה
צבע
אדום
יצרן
Kingbright
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.85V
אריזה
צינור
זרם - בדיקה
20mA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ערך נקוב במילי-קנדלה
17mcd
מספר התווים
1
אורך גל - שיא
660nm
גודל / מידה
גובה 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' x‏ עומק 0.276‏ אינץ' (13.00‏ מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
פיזור הספק (מקס')
75mW