ABLS-12.000MHZ-B2-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9067-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9067-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9067-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABLS-12.000MHZ-B2-T
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±20ppm גבישים 18pF 50 Ohms HC-49/US
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ABLS-12.000MHZ-B2-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
HC-49/US
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.185‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm