ABM10W-27.0000MHZ-8-B1U-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13754-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-13754-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-13754-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-27.0000MHZ-8-B1U-T3
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
27 MHz ±10ppm גבישים 8pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm