ABMM2-12.000MHZ-E2-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9631-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9631-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9631-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABMM2-12.000MHZ-E2-T
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
12 MHz ±20ppm גבישים 18pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ABMM2-12.000MHZ-E2-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
12 MHz
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.142‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.60‏ מ"מ)
יציבות התדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm