ACML-0805-102-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-ACML-0805-102-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-ACML-0805-102-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-ACML-0805-102-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACML-0805-102-T
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 300mA 450mOhm
מודלים EDA/CAD
ACML-0805-102-T דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
300mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
450mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz