ASH7KW-32.768KHZ-L-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12059-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-12059-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-12059-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASH7KW-32.768KHZ-L-T
תיאור
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.2V ~ 5.5V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ASH7KW-32.768KHZ-L-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.2V ~ 5.5V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C