CX3225CA12000D0KPSC1
מק"ט מוצר של DigiKey
478-CX3225CA12000D0KPSC1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-CX3225CA12000D0KPSC1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-CX3225CA12000D0KPSC1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX3225CA12000D0KPSC1
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 8pF 200 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
200 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
8pF