ACS37003KMCATR-120B3
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS37003KMCATR-120B3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS37003KMCATR-120B3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS37003KMCATR-120B3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS37003KMCATR-120B3
תיאור
CURRENT SENSOR HE 120A 16-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 120A 1 ערוצים אפקט הול דו-כיווני ‎16-SOIC (רוחב "0.295‏, 7.50 מ"מ)
קטגוריה
תדר
400kHz
יצרן
ליניאריות
±0.5%
סדרה
דיוק
±1.1%
מתח - הספקה
3.15V ~ 3.6V
זרם - הספקה (מקס')
15mA
עבור מדידה
DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC (רוחב "0.295‏, 7.50 מ"מ)
יציאה
רציומטרי, מתח
מארז ההתקן של הספק
16-SOIC
רגישות
12mV/A