RK10J11R0A0L
מק"ט מוצר של DigiKey
4809-RK10J11R0A0LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4809-RK10J11R0A0LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4809-RK10J11R0A0LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK10J11R0A0L
תיאור
THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.03W, 1/32W הרכבה משטחית פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון עילי
קטגוריה
טולרנס
±30%
יצרן
Alps Alpine
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.551‏ אינץ' x‏ גובה 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ x‏ 14.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
דמוי כנף
התנגדות
10 kOhms
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הספק (Watts)
0.03W, 1/32W